طراحی سایت فروشگاهی در تبریز

چرا طراحی سایت فروشگاهی؟

با توجه به فراهم شدن بستر استفاده از پرداخت اینترنتی و از سوی دیگر مشکلاتی مانند ترافیک، دور بودن فروشگاه و نداشتن وقت کافی برای خرید حضوری،تمایل افراد برای خرید کالا به صورت اینترنتی رو به افزایش است. هر کسی دوست دارد بدون خروج از منزل یا محل کار،با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن فروشگاهی خرید خود را انجام دهد.شرکت زتوس استودیو،طراحی سایت فروشگاهی در تبریز را با بالاترین کیفیت برای شما انجام میدهد.

مزایای داشتن سایت فروشگاهی

استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاهی در تبریزاین امکان را به شما میدهد که بتوانید بازار هدف خود را توسعه دهید. این کار باعث دیده شدن بیشترمحصولات شما شده و به راحتی بازار بزرگی از مشتریان را به خود جذب کنید.

امروزه هروز که از خواب بیدار می شوید، میبینید که یک فروشگاه جدید در اینترنت راه‌اندازی شده.

سرعت رشد سایت‌های فروشگاهی و رقابت در آنها به قدری شدید است که با هر لحظه تعلل شما هروز مشتری جدیدی از دست میدهید. پس از همین الان لازم است که شروع به یادگیری آموزش طراحی سایت فروشگاهی کنید.میتوانید از سایت‌هایی مانند زتوس استودیو که امکان فروش اینترنتی محصولات را برای شما فراهم میکندکمک بگیرید.

قبل از طراحی سایت فروشگاهی  باید خودتان را به جای مشتری خود قرار داده و توقعات احتمالی آنها را حدس بزنید. سعی کنید که تمامی انتظارات را برآورده سازید. از مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق: سرعت بالا لود شدن سایت، توضیخات کافی و مناسب برای محصولات، سادگی استفاده از سایت، مشاوره و گفت و گو آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و … می باشد.

سیستم اختصاصی فروش

 

سیستم فروش معمولابه نام برنامه فروش برنامه‌ریزی و طراحی می‌شود، در این برنامه اهداف سالانه که برای تحقق فروش بیشتر در طول یک سال آینده نیاز دارید مشخص می شود.

طراحی سیستم اختصاصی فروش به شما کمک می‌کند تا مخاطبین خود را بشناسید.

با طرح سیستم اختصاصی فروش مشخص می شود هر کس باید در زمان مشخص چه دستاوردهایی داشته باشد.

امکانات پلن سایت فروشگاهی زتوس استودیو

 

زمان تحویل پروژه: 20 روز کاری،انتخاب تم سایت از بین 10 قالب آماده و دارای پلن پیامک جهت ارسال وضعیت سفارش به کاربران،جستجو پیشرفته محصولات،مکان فروش محصولات دانلود + فیزیکی،قابلیت امتیاز دهی به محصولات،نمایش پیشنهادات شگفت انگیز،دامنه رایگان ملی،نصب ابزار حرفه ای سئو،تنظیمات امنیتی بخش وبلاگ،نمایش آمار بازدید کنندگان پیکربندی تخصصی فروشگاه،طراحی بنر های گرافیکی،سرعت لود بسیار بالا،طراحی انواع فرم در صورت خواست،صفحه پرسش های متداول،اپلیکیشن اندروید،نصب سامانه چت آنلاین،ثبت نام برای دریافت نماد اعتماد،امکان فیلتر محصولات در صفحه دسته بندی.