درباره ما
محیط دفتر زتوس استودیو
درباره زتوس استودیو
دفتر زتوس استودیو

کمی درباره ما

شرکت طراحی سایت زتوس استودیو یکی از موفق ترین شرکت های این حوزه میباشد که از اوایل سال 1401 فعالیت خود را شروع کرده است. زتوس استودیو قدرت خود را در رضایت مشتری، کیفیت بسیار بالای خدمات و دانش بسیار بالای تیم خود می بیند.

حوزه فعالیت

شرکت زتوس استودیو در حوزه های طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت صرافی ارزدیجیتال و… با زبان های برنامه نویسی چون php/laravel و nodeJs برای بک اند پروژه و ReactJs یا Angular برای فرانت اند پروژه استفاده میکند.

زتوس استودیو علاوه بر طراحی سایت در حوزه طراحی اپلیکیشن نیز فعالیت میکند، تیم زتوس علاوه بر زبان های نیتو برای اندروید یا ای او اس از فریم ورک های چون ReactNative و یا Flutter برای پروژه های اندرویدی و ای او اس استفاده میکند.

اهداف ما

از هدف های زتوس استودیو میتوان به فعالیت در هوش مصنوعی و متاورس اشاره کرد های در آبنده نچندان دور زندگی همه ما را درگیر خودشان خواهند کرد.

دریافت شعب

زتوس استودیو علاوه بر پیشرفت در تکنولوژی هدف دارد که شعبات شرکت خود را در سراسر ایران گسترش دهد، شما عزیزان هم میتواند برای درخواست شعب در شهر خود با استفاده از فرم موجود در صفحه تماس با ما اقدام به ارسال درخواست نمایید.

اصول کار ما

  • در عین حفظ کیفیت، سرعت اجرای پروژه‌ها و زمان‌بندی دقیق؛ از دیگر اصول مهمی است که تا به امروز توانسته است رضایت مشتریان مهیار وب را جلب نماید.
  • بودجه‌ی مشتری در کیفیت پیاده‌سازی تأثیرگذار نیست. بلکه ما متناسب با بودجه و توان مالی مشتری، بهترین راهکارهای ممکن برای ورود به عرصه‌ی وب و آنلاین مارکتینگ را پیشنهاد می‌کنیم.
  • ما معتقد هستیم؛ تخصص و دانش فنی برای طراحی سایت حرفه‌ای و قدرتمند، شرط کافی نبوده بلکه لازم است. برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌بایست در سایر حوزه‌ها همچون طراحی رابط کاربری، روانشناسی و جامعه‌شناسی مخاطبین هدف (سلیقه، فرهنگ و …) تجربه و تسلط کافی داشت